Royal Carine Hotel

İletişim Bilgileri

Adres: Hacı Bayram Mahallesi, Çankırı Cad. No:16, 06030 Altındağ / Ankara

Telefon: + 90 312 310 35 00

Faks: + 90 312 312 26 92

E-posta: info@royalcarine.com

Website: http://www.royalcarine.com

Hakkında

Royal Carine Otel Ulus semtinde şehrin tam merkezinde konumlanmış olup kamu kurumlarına yürüme mesafesinde Kızılay’a, elçilikler ve ünlü alışveriş merkezlerine sadece 5 dakikalık mesafededir. Havaalanı 30km, tren garına 3km ve şehirlerarası otobüs terminaline sadece 9km mesafededir.

Royal Carine Oteli siz değerli misafirlerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek farklı oda tiplerde 112 odaya sahiptir. İster iş gezisi ister seyahat amaçlı olsun mutlaka aradığınız özellikleri otelimizde bulacaksınız. Otelimizde 24 saat oda servisi, yüksek hızda internet, safeboz, uydu tv, kapalı otopark standart olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Royal Carine Oteli en son teknolojik altyapıya sahip 3 toplantı salonuna sahiptir. Toplantı salonlarımızdan 2 si sürekli gün ışığı almaktadıe. Otelimizin en üst katında bulunan Ottoman Salonu 300 kişilik kapasiteye sahiptir ve otelden bağımsız bir girişi vardır. Royal Carine Oteli 19 yıllık tecrübesi güleryüzlü personeli ve sıcak atmosferi ile Ankara’daki yeni eviniz olmaya adaydır.

“Güvenliğiniz için otelimizde güvenlik kamerası mevcuttur”

 

Royal Carine Hotel” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir